Sieć Pure działa w trzech formatach: Pure Health and Fitness, Pure Platinium i Fitness. Kluby otwierane są głównie w galeriach handlowych największych miast Polski. Na inaurację czekają już, poza ośrodkiem w Bonarka City Center, punkty fitness w galerii Agora Bytom, centrum handlowym Klif Gdynia, galerii Kosmos w Koszalinie, czy katowickiej Silesii.

Sieć Pure swoją ofertę kieruje do ludzi aktywnych, którzy dbają o kondycję i zdrowy styl życia. Zaplecze klubów wyposażone jest w wielofunkcyjny sprzęt siłowy przeznaczony do wszechstronnego treningu (bieżnie, orbitreki, rowerki, stepery i inne). Poza dostępną dla klientów siłownią, Pure wychodzi z ofertą zorganizowanych zajęć sportowych, jak pilates, pure pump, trening obwodowy, cycling, aerobic, salsa. Zajęcia prowadzone są przez zespół instruktorów i trenerów osobistych. W krakowskim punkcie będzie mieścić się również kawiarenka, w której klienci będą mogli odpocząć po treningu.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką oraz niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów.