Obiekt jest w trakcie rozbudowy

Spółka Komex ma ugruntowaną pozycję na rynku, wśród marek związanych z odzieżą dziecięcą. 5.10.15 od wielu lat pozostaje liderem swojej kategorii, a najnowsze badania przeprowadzone wspólnie z instytutem Millword Brown wskazują na duży potencjał, jaki ma w sobie zarówno brand, jak i sam rynek.

Aktualnie posiadamy blisko 150 salonów, a nad zwiększeniem atrakcyjności naszych produktów pracuje sztab doświadczonych projektantów. W 2010 roku reorganizowaliśmy i udoskonalaliśmy naszą markę, kierując jej rozwój w stronę potrzeb klienta, badając rynek i poszerzając ofertę produktową.

Pracujemy nad odświeżeniem wizerunku marki, wzmocnieniem pozycji w obszarze sprzedaży internetowej, będziemy także wzmacniać swoją obecność w mediach interaktywnych.

Jednym z najważniejszych projektów będzie realizacja zupełnie nowego konceptu salonów 5.10.15 – odświeżony i nowoczesny zadebiutuje jeszcze w 2011 roku.

Nowe lokalizacje zamierzamy rozwijać w średnich i mniejszych miastach, w których dostrzegamy zarówno potencjał po stronie klientów, jak i dostępność atrakcyjnych lokalizacji. Będą to salony zlokalizowane nie tylko – jak dotychczas – w galeriach handlowych, ale także przy głównych ulicach miast.

Ponadto zarząd Komex rozważa notowanie spółki na giełdzie.