O inwestycji budowy centrum handlowego w Lublinie firma poinformowała w połowie 2010 roku. Wówczas określono, że w ramach projektu powstanie 55 tys. mkw., a koszty budowy wyniosą 250 mln zł.

Jak podaje Parkiet nadal trwają ustalenia, w jakiej formule ma powstać nowe centrum w Lublinie. Firma zastanawia się czy wybudować galerię we współpracy z innym deweloperem czy odsprzedać grunt i zdecydować się jedynie na podpisanie umowy na generalne wykonawstwo.

Wypowiedź Krzysztofa Jaworskiego potwierdza wcześniejsze doniesienia na ten temat. W połowie 2010 Jan Pomorski, przewodniczący rady nadzorczej, wspomniał o dwu możliwościach rozwoju projektu.

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie ruszy budowa. Krzysztof Jaworski jako możliwy termin wskazuje jeszcze 2011 rok. Gdyby udało się rozpocząć prace w tym roku to ich koniec byłby możliwy za dwa lata.

Interbud-Lublin SA to wiodąca firma budowlano-deweloperska działająca na terenie woj. lubelskiego. Spółka działa na rynku od 1987 roku, opierając swoją strategie na rozwijaniu działalności w zakresie usług budowlanych, zarówno na potrzeby wykonywania prac zleconych jak i na potrzeby własne związane z realizacją projektów mieszkaniowych. Realizuje również szereg projektów w segmencie publicznym.