Firma Scream uruchomiła dwa pierwsze sklepy typu multibrand na początku 2000 roku. Koncepcja sklepów multibrandowych została pozytywnie przyjęta przez klientki, które mają możliwość wyboru ubrań i dodatków na różne okazje w jednym miejscu. Kolekcja Scream łączy w sobie klasyczną elegancję z nutką ekstrawagancji i multikulturowości. Obecnie marka działa także w internecie, gdzie sprzedaje asortyment takich firm jak: Vila, Sao Paulo, Lussile, Naf Naf, Salvador Dali, Passigatti, Joanna Danilo. Kolekcje projektowane są z myślą o kobiecie nowoczesnej, pewnej siebie, seksownej i cieszącej się życiem. Scream to moda zarówno dla bardzo młodych jak i dojrzałych kobiet. W ofercie znajdują się sukienki, spodnie, spódnice i kostiumy, delikatne bluzki, swetry, żakiety oraz wszelkiego rodzaju dodatki. Całość dopełnia kolekcja butów i torebek firmy Venezia.

Galeria Portius w Krośnie posiada 3 tys. mkw. powierzchni handlowej. Jest połączona z hotelem o tej samej nazwie. Głównym najemcą spożywczym w galerii są Delikatesy Centrum. Sieci odzieżowe reprezentują: House, Vertus, Cocomore, Big Star, Vistula, LogoShop, Triumph, Madonna, Cotton Club, Cross.

Inwestycję zrealizowała spółka Galeria Portius, w skład której weszło miasto oraz prywatni inwestorzy. Wartość projektu to 14 mln zł.