Nowy butik Furla znajdować się będzie na parterze centrum. W nowo otwartym salonie klienci znajdą szeroką ofertę, w której nie zabraknie najnowszej kolekcji wiosenno-letniej.

Furla to producent galanterii skórzanej i dodatków, obecny na światowym rynku od ponad 80 lat. Furla to marka, która klientom na całym świecie kojarzy się z luksusem, elegancją i najwyższą jakością w klasycznym, włoskim stylu. Oprócz wykorzystywania najlepszych gatunkowo materiałów i przykładania wielkiej wagi do designu, na sukces marki złożyło się także nieprzerwane dążenie do wykorzystywania nowinek technologicznych. Dzięki temu torebki, paski i akcesoria marki charakteryzuje innowacyjność i oryginalny styl.

Nowo otwarty butik Veroni znajdować się będzie z kolei na pierwszym piętrze Klifu. Włoska projektantka Elisabetta Franchi znana jest z tworzenia niezwykle eleganckich i oryginalnych ubrań oraz akcesoriów. Projekty Celyn b. to idealna propozycja dla dynamicznych kobiet, ceniących wygodę oraz najwyższą jakość zastosowanych materiałów.

Centrum Handlowe Klif Warszawa powstało w 1999 roku i było jednym z pierwszych centrów na handlowej mapie stolicy. Na ponad 18 tys. mkw. powierzchni, oferuje ponad 100 salonów i butików z najnowszymi kolekcjami odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyków do pielęgnacji ciała, a także artykuły wyposażenia wnętrz. W centrum znajdują się takie butiki jak: Baldinini, Guess, IceIceberg, Max Mara, Marlboro Classics, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Red Valentino, Stefanel, TruTrussardi, iBlues czy Marella.