Podczas sobotniego spotkania zostaną wręczone koszulki piłkarzom oraz zawodnikom, którzy do Polonii dołączyli w trakcie zimowego okresu przygotowawczego. Odbędą się także występy artystyczne Cheerleaderek Polonii Bytom, orkiestry dętej oraz koncert Bytomskiej Sceny Hiphopowej, w którym wystąpi m.in.: znany z Dnia z Polonią Bytom duet „BCH”.

Agora Bytom to dzieło duńskiego dewelopera Braaten+Pedersen plus Partners oraz norweskiej firmy Borgestad. Celem inwestorów było stworzenie w Bytomiu wielofunkcyjnego obiektu, nawiązującego do historii miasta i wpisującego się w jego architekturę, a także stanowiącego element rozwoju ekonomicznego regionu.

Galeria Agora powstała na placu Kościuszki w samym centrum Bytomia. Do obiektu prowadzi główna ulica handlowa miasta – ul. Dworcowa. Agora Bytom to kompleksowa, wielofunkcyjna inwestycja, składająca się z nowoczesnej galerii handlowo-rozrywkowej oraz sąsiadującego parkingu na około tysiąc miejsc. W galerii znajdą się m.in.: wieloekranowe kino, sklepy, kawiarnie, restauracje, punkty usługowe, a także kameralna sala widowiskowa oraz powierzchnie biurowe.

Wśród najemców galerii znajdują się m.in.: 5.10.15, Big Star, Camaieu, CCC, C&A, H&M, Home&You, Orsay, Pretty One, Reserved, Solar, Sunset Suits i Top Secret, a także delikatesy Społem PSS Bytom.