Na targach swoje wyroby zaprezentują artyści z całej Polski. Podczas spotkania będzie można obejrzeć m.in.: biżuterię artystyczną, witraże, torebki, wyroby z lnu, ceramikę, rzeźby z gipsu i drewna, naturalne poduchy i wiele innych.

Targi Rękodzieła to kolejny projekt Galerii Wisła, która przygotowuje dla klientów akcje promocyjne, wystawy i eventy niespotykane do tej pory na płockim rynku.

Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym regionu płockiego. W ciągu dwóch lat działalności centrum ugruntowało sobie pozycję rynkową oraz zdobyło grono stałych klientów. Galeria posiada w swojej ofercie ponad 120 sklepów i punktów usługowych. Ofertę handlową uzupełniają w tym przypadku punkty rozrywkowe i gastronomiczne: kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje.

Projekt i funkcjonalność obiektu zostały docenione przez grono międzynarodowych ekspertów poprzez nominacje do nagród Shopping Center Forum Awards 2009 oraz EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards. Galeria Wisła otrzymała tytuł Najlepszego Centrum Handlowego w kategorii Duże Centrum Handlowe w konkursie Shopping Center Poland. Zdobyła również tytuł „Wydarzenie Roku 2008” w kategorii "Gospodarka" w Plebiscycie Tygodnika Płockiego "Z Tumskiego Wzgórza".