LTB to marka dla młodych osób, które lubią zabawę z modą. Jeansowy gigant sprzedaje swoje produkty na całym świecie. Do tej pory jedyny w Polsce salon tej marki był w Warszawie.

Salon Aryton mieści się na pierwszym piętrze galerii handlowej Manufaktura. Aryton ubiera Polki od niemal 20 lat. W roku 2010 po raz drugi firma zdobyła tytuł „Doskonałość Mody” Twojego Stylu. Oferuje eleganckie, klasyczne w kroju ubrania dla kobiet. Kolekcja stanowi pięć linii, wśród nich City – klasyczne ubrania do biura, Smart Casual – sportowa elegancja i B&W – kontrastowa czarno-biała kolekcja dla kobiet podążających za stylem Chanel.

Do tych klasycznych kreacji można teraz dobrać dodatki w nowym sklepie Coccinelle. Historia firmy zaczęła się od damskich torebek. Z czasem w ofercie pojawiły się i inne akcesoria: buty, paski, portfele i biżuteria. Salon Coccinelle w Manufakturze jest pierwszym sklepem sieci w mieście.

Centrum handlowe Manufaktura zlokalizowana jest w Łodzi, pomiędzy ulicą Zachodnią, Ogrodową, Drewnowską i Karskiego. Powierzchnia całego centrum wynosi 27 ha (w tym dziewięć ha powierzchni po modernizacji i 9,5 ha powierzchni użytkowej nowo wybudowanej). W Manufakturze znajduje się ok. 260 sklepów (w tym dwa hipermarkety).