Tematem realizowanej przez Gemini akcji będzie również bezpieczeństwo na drodze – najmłodsi klienci centrum handlowego będą mieć możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o ruchu drogowym na specjalnym torze rowerowym. – Zawsze warto przypominać o bezpieczeństwie na drodze i zawsze miło obejrzeć piękne samochody. To okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym – podsumowuje Kinga Witek, dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

W dniach 19 i 20 lutego odbyły się różnorodne akcje, promujące bezpieczeństwo na drodze. Dzięki wsparciu Jacka Mnicha, naczelnika Sekcji Ruchu Drogowego KM Policji w Tarnowie podczas wystawy działać będzie miasteczko szkoleniowe dla dzieci wraz ze specjalnym torem rowerowym. Najmłodsi podczas tych dni poznają najważniejsze zasady bezpiecznego uczestniczenia w ruchu drogowym. Kolejną ciekawostką będą motocykle policyjne oraz symulator zderzeń, który jak żaden przepis i zakaz działa na wyobraźnię kierowców.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych, w tym 42,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych.