TK Maxx oferuje ubrania, obuwie, akcesoria i artykuły dla domu sygnowane przez renomowane marki i sławnych projektantów. To, co wyróżnia salony TK Maxx to ceny – nawet do 60 proc. niższe od regularnych cen sklepowych.

TK Maxx należy do amerykańskiej Grupy TJX Companies, która posiada ponad 2,5 tys. sklepów w USA i Kanadzie oraz ponad 250 punktów w Europie, w tym kilka w Polsce. Sklep TK Maxx w Galerii Jurajskiej będzie jednym trzech nowych salonów tej sieci, które rozpoczną działalność w Polsce w najbliższym czasie.

90 proc. produktów oferowanych w sklepach TK Maxx to najnowsze kolekcje, a 10 proc. – towary z poprzednich sezonów. W ofercie TK Maxx znajdują się produkty ponad 3 tys. renomowanych producentów z całego świata.

PH Młyn został otwarty w grudniu 2008 roku. Jego właścicielem i zarządcą jest Helical Poland. Najemcami są: Deichmann, Kakadu, Komfort, Media Expert, Piotr i Paweł, Arte i Super-Pharm.

Helical Poland specjalizuje się w budowie parków handlowych i centrów handlowych. W najbliższych latach zamierza oddać do użytku ponad 110 tys. mkw. w kolejnych projektach zlokalizowanych na południu Polski. Helical Poland poszukuje możliwości inwestycyjnych w największych polskich aglomeracjach. W strefie zainteresowań firmy mieszczą się istniejące obiekty, tereny przeznaczone pod zabudowę wielkopowierzchniową oraz projekty typu joint-venture.