W lutym do grona najemców dołączyła marka S.T.A.M.P.S., sprzedająca modne ostatnio zegarki-znaczki, tzw. „stampsy”. Swój sklep otworzyła również marka odzieżowa Unisono, której ubrania projektowane i szyte są we Włoszech. Natomiast Solar powiększył swój salon niemalże dwukrotnie z 70 na 134 metry kwadratowe, a promocyjne stoisko czasowe w Galerii umieścił Citi Handlowy.

Na marzec zaplanowano otwarcie sklepu Bagatt z obuwiem i galanterią skórzaną oraz salonu Italissima Home z ofertą firan i zasłon importowanych z całego świata. W marcu grono najemców Sfery powiększy się także o sklep delikatesowy “Jadło spod strzechy”.

Food-court Galerii Sfera wzbogacił się o pierwszą w Polsce restaurację sieci Wok Man oferującą dania kuchni azjatyckiej. Oryginalność konceptu polega na tym, iż to klient sam wybiera składniki swojego dania spośród dostępnych produktów, a kucharz przygotowuje potrawy na jego oczach.

Sfera to śródmiejska przestrzeń publiczna w Bielsku-Białej łącząca w sobie wiele różnorodnych funkcji. Składa się między innymi z galerii handlowej z ofertą 250 sklepów czołowych marek polskich i zagranicznych, biurowca, 25 kawiarni i restauracji, nowoczesnego kina z siedmioma salami, klubu fitness, a także klubu muzycznego z kręgielnią i dyskoteką.