Dwa nowe sklepy przyjmują już pierwszych klientów. W Badurze znajdą oni duży wybór obuwia, akcesoriów i galanterii skórzanej, w tym torby, paski, portfele.

Marka działa już od około 30 lat, produkując i sprzedając obuwie trekkingowe z membraną sympatex, wizytowe i casual oraz obuwie damskie. Aktualnie na polskiej mapie handlowej można doliczyć się 20 sklepów firmowych oraz dwóch placówek franczyzowych.

Natomiast nowość w ofercie gastronomicznej galerii – restauracja North Fish – zaprasza klientów centrum Galaxy na potrawy z ryb i owoców morza. A restauracji aktualnie dostępna jest oferta promocyjna – zniżki sięgają 30 proc.

W Centrum Galaxy klienci mogą skorzystać z oferty 190 sklepów różnych branż oraz hipermarketu Real. Średnio miesięcznie do Galaxy przychodzi 1,3 mln klientów. Centrum jest zaprojektowane jako dwie zwarte prostopadłościenne bryły. Bryłę główną stanowi trzykondygnacyjny budynek handlowo-usługowo-rozrywkowy z parkingiem podziemnym. Drugą bryłę stanowi wielokondygnacyjny parking łączący się z budynkiem głównym poprzez przewieszenie nad lokalnym układem komunikacyjnym. W centrum znajduje się pięciopoziomowy parking z ponad 700 miejscami, a dodatkowe 600 miejsc czeka na zmotoryzowanych klientów w garażu podziemnym.