Salon Abry działa w Szczecinie od 19 lutego. Znajduje się na ulicy Andrzeja Struga 15, w galerii handlowej, która skupia najemców powiązanych z branżą wyposażenia wnętrz. Za niecały miesiąc, 4 marca, firma otworzy swój punkt także w Słupsku.

Sieć Abra Sklepy Meblowe poszukuje partnerów biznesowych zainteresowanych prowadzeniem własnych sklepów w systemie franczyzowym.

Sklepy sieci Abra odwiedza prawie 2 miliony klientów rocznie. Spółka zatrudnia ok. 900 osób w całej Polsce. W ostatnim roku obrotowym (2009/2010) odnotowała ponad 245 mln przychodów.

Abra SA jest obecna na polskim rynku meblarskim od ponad 20-lat. Obecnie zarządza siecią ponad 70 sklepów w całej Polsce. Swoją ofertę mebli kieruje do szerokiego grona klientów o różnych upodobaniach i możliwościach finansowych. Wielokrotnie nagradzana przez konsumentów i branżę: niedawno otrzymała tytuł Złoty Laur Konsumenta w kategorii sklepy meblowe oraz nagrodę Grand Prix, a także znalazła się na wysokiej pozycji w prestiżowym rankingu polskich przedsiębiorstw – Diamenty Forbesa 2011.

Abra jest częścią międzynarodowego koncernu JD Group z siedzibą w RPA. Koncern notowany jest na giełdzie w Johannesburgu i posiada ponad 1000 obiektów handlowych, zgrupowanych w 9 sieciach handlowych na terenie RPA, zajmujących się sprzedażą detaliczną mebli, artykułów RTV/AGD oraz sprzętu komputerowego.