Oprócz Atrium i Bielsko Business Center 3 w gronie nowych członków PRCH znalazły się także: Fornetti Polska oraz Sołtysiński Kawecki & Szlęzak Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów.

Atrium Poland Real Estate Management to firma zarządzająca, należąca do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Wiedniu i Amsterdamie Grupy Atrium European Real Estate Limited (Atrium). Posiada 154 obiekty generujące przychody o łącznej wartości 1,5 mln euro. Całkowita powierzchnia najmu w istniejących nieruchomościach wynosi 1,1 mln mkw. Wartość portfela obiektów i gruntów grupy kapitałowej oszacowana jest na 707 mln euro.

Bielsko business center 3 zarządza centrum handlowo-rozrywkowym w Bielsku-Białej – Galerią Sfera. Centrum składa się między innymi z galerii handlowej z bezkonkurencyjną ofertą 250 sklepów czołowych marek polskich i zagranicznych, biurowca, hotelu, Qubus, 25 kawiarni i restauracji, nowoczesnego kina z 7 salami, klubu fitness, a także klubu muzycznego z kręgielnią i dyskoteką.

Polska Rada Centów Handlowych powstała jako stowarzyszenie w 2003 roku i od samego początku jest wyłącznym narodowym partnerem ICSC. Obecnie organizacja liczy ponad 150 firm członkowskich i jest jedną z wyróżniających się w Europie Centralno-Wschodniej organizacji pod względem ilości członków i różnorodności działań edukacyjnych i biznesowych. PRCH reprezentuje interesy branży nieruchomości handlowych w Polsce.