– W tej chwili ustalane są szczegóły z podwykonawcą, ale remont odbędzie się w wakacje. Potrwa maksymalnie dziesięć dni – informuje Agnieszka Wojciechowska z Inca Play. W tym czasie w całym lokalu ma zostać m.in. zlikwidowana wykładzina i zamontowana podłoga z miękkiego kauczuku, który jest bardziej bezpieczny dla dzieci, zwłaszcza tych do szóstego roku życia, a one stanowią około 60 proc. klientów parku zabaw. Nowe elementy będą się komponować z uzupełnianą w styczniu br. aranżacją kawiarenki. Właściciele lokalu pracują teraz również nad zmianą menu kawiarenki, w której czas spędzić mogą rodzice w trakcie zabawy swoich dzieci.

Prace modernizacyjne w lokalu Inca Play są systematycznie realizowane już od dłuższego czasu. W listopadzie ubiegłego roku powstały np. dwie salki – cały czas modyfikowane – filmowa (ok. 60 mkw.) i cyrkowa (40 mkw.).

Inca Play jest najemcą warszawskiego centrum handlowo-rozrywkowe Blue City, łączącego w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 230 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne oraz bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Budynek centrum ma ogółem około 185 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Całkowita powierzchnia najmu galerii wynosi około 65 tysięcy metrów powierzchni handlowej.