– Cieszymy się, że Rory zdecydował się pracować w naszej firmie, przynosząc ze sobą doświadczenie jakie zdobył pracując po stronie klienta. Nasz zespół będzie mógł czerpać korzyści z faktu, że będzie kierowany przez 2 doświadczonych dyrektorów. Otwiera to nowe możliwości dla naszych klientów, a naszemu zespołowi pozwoli na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników – powiedział Jarosław Wnuk, szef Działu Inwestycji w Polsce.

Rory Mepham w 2000 roku ukończył University of Reading, a w 2009 roku zdobył MBA na Cranfield University. W 2003 roku został również członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS).
Rory przez ponad osiem lat zdobywał doświadczenie w centralnej Europie, pracując dla King Sturge w Pradze, a następnie w Sachsenfonds jako Head of Acquisitions for Central & Eastern Europe. W 2006 roku dołączył do Point Park Properties na stanowisko dyrektora, gdzie był odpowiedzialny za wiele transakcji w całej Europie.

King Sturge należy do największych niezależnych firm doradczych działających na rynku nieruchomości w Europie (posiada 42 biura w 13 krajach europejskich). King Sturge zatrudnia przeszło 3000 pracowników w 215 własnych i stowarzyszonych biurach w 47 krajach na całym świecie. Sieć obejmuje główne ośrodki handlowe w Wielkiej Brytanii oraz najważniejsze miasta Europy. Spółka posiada również firmy stowarzyszone w Australii, Indonezji, Malezji i Nowej Zelandii oraz partnerów handlowych w Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej, którzy działają poprzez King Sturge CORFAC International oraz ChainLinks Retail Advisors.