Zysk netto LPP za IV kwartał 2010 roku osiągnął wartość 90,4 mln zł, co oznacza wzrost w stosunku do tego samego okresu roku poprzedniego, kiedy wskaźnik ten wyniósł 81,94 mln zł. Natomiast przychody kwartalne wyniosły 630,4 mln zł wobec 544,20 mln zł rok wcześniej. Zysk operacyjny zmniejszył się z 123,06 mln zł w 2009 do 117,08 mln zł w 2010.

Dariusz Pachla przewiduje, że cały zysk z poprzedniego roku, tj. 140,2 mln zł, może zostać przeznaczony na wypłatę dywidendy. Polska Agencja Prasowa przytacza słowa wiceprezesa LPP: "Dywidenda może być wypłacana. Według moich szacunków środki potrzebne do wypłaty dywidendy stanowiłyby nawet całość zysków. Byłoby to bez uszczerbku dla rozwoju spółki".

LPP SA jest polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży, a także obuwia (między innymi w salonach sieci Reserved). Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2001 roku. Główna siedziba spółki mieści się w Gdańsku, gdzie znajduje się również zaplecze projektowe dla marek Reserved, Cropp i Esotiq. Firma LPP SA posiada również swój oddział w Krakowie, gdzie znajduje się zaplecze projektowe dla marek House i Mohito.

Spółka LPP sprzedaje swoje produkty głównie w rejonie środkowej i wschodniej Europy (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Rosja, Rumunia oraz Bułgaria). Niedawno do grupy krajów dołączyły również Niemcy i Białoruś.