Bialcon to polski producent odzieży dla kobiet. Obecnie sieć posiada 50 salonów firmowych, prowadzi także współpracę z 260 sklepami multibrandowymi.

Marka Bialcon proponuje kobietom stroje nadające się zarówno do biura, na spotkania biznesowe. Posiada także kolekcję casual oraz gamę odzieży sportowej, przeznaczonej dla kobiet aktywnych, dbających o kondycję fizyczną.

Jakiś czas temu firma wprowadziła zmiany wizualne w salonach. W sklepach pojawiły się aranżacje eleganckie i nowoczesne zarazem. Wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o kobietach ceniących szyk i klasykę. Dzięki temu marce udało się zostać laureatem III edycji konkursu retail marketing awards na najlepszy salon w branży mody w 2010 roku.

Nowoczesne centrum handlowe Solvay Park w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej zostało otwarte w listopadzie 2007 roku. Jest to nowoczesny czteropoziomowy obiekt handlowy, wykonany z wysokiej jakości materiałów budowlanych wyróżniający się przestrzennym atrium, wodna kaskadą oraz panoramicznymi windami. Szeroka gama sklepów z odzieżą dla dorosłych oraz dzieci, delikatesy, sprzęt sportowy oraz miejsce zabaw dla dzieci oraz wiele innych. W galerii funkcjonują takie marki, jak: CCC, Esotiq, Reserved, Lavard, Media Markt, Molton, Triumph.

Zarządcą centrum jest DTZ Management Polska.