– Wystarczy zrobić zakupy za min. 40 złotych w dowolnym sklepie w Centrum MAX, wypełnić kupon otrzymany w kasie i wrzucić go do urny ustawionej na parterze MAXa. Każdy kupon to szansa na aż dwie nagrody. Poza wielkim finałem 8. kwietnia, w którym rozlosujemy nagrodę główną – 5 tys. zł, zostaną przeprowadzone aż 3 losowania z wieloma nagrodami dodatkowymi – zdradza Łukasz Tomczak, odpowiedzialny za działania promocyjne Centrum MAX.

W pierwszym okresie akcji, od 21. lutego do 4. marca zebrane kupony wezmą udział w losowaniu weekendu dla dwojga w ośrodku SPA w ośrodku Malinowy Zdrój, z pełnym pakietem zabiegów SPA oraz 3 kursy tańca towarzyskiego dla dwojga i 3 karnety na jazdę w tarnowskim ośrodku gokartowym, także dla dwojga.
Kupony zebrane w ciągu kolejnych dwóch tygodni będą wrzucane do drugiej urny i wezmą udział w losowaniu bonów na zakupy o wartości 1000 i 500 złotych do salonów Monnari, Outhorn i Textil Market. Łącznie zostanie rozlosowanych 7 bonów.

Trzecia odsłona, czyli następne da tygodnie to trzecia urna i szansa na atrakcyjny sprzęt RTV – laptop, 3 konsole do gier oraz 3 zestawy kina domowego.

Po trzecim losowaniu, które odbędzie się 1. kwietnia, zostanie ustawiona jedna duża urna, do której zostaną wsypane wszystkie kupony z trzech odsłon. Tym samym, każde zakupy i każdy kupon to szansa zarówno na nagrody dodatkowe, jak i wielką nagrodę główną.