Spółka rozwija kanał sprzedaży internetowej

Prace przy budowie Galerii Twierdza w Zamościu zakończyły się. Teraz budynek jest przygotowywany do otwarcia. W lokalach przeznaczonych pod wynajem trwają prace wykończeniowe. Halina Wyborska, rzecznik prasowy inwestora, poinformowała, że centrum jest wynajęte w 95 proc.

Wśród najemców znajdą się między innymi takie marki jak Media Markt, supermarket spożywczy Intermarche, brytyjski Marks&Spencer, H&M, Reserved, Orsay, CCC, New Yorker, Cropptown, House, Douglas, Rossmann, 5.10.15, Coccodrillo, Pawo, Hac Hac, Apart, YES, Empik, Deichmann i Martes Sport. Komercjalizację obiektu prowadzi inwestor Rank Progress SA.

Galeria Twierdza w Zamościu to 31,5 tys. mkw. powierzchni i oraz parking na 850 miejsc.
Projekt architektoniczny galerii nawiązuje do tradycji modernizmu, stąd na elewacjach oszczędność detali. Królują stal, szkło i kamień na dużych przestrzeniach. Centrum to obiekt jednopoziomowy – wynika to przede wszystkim z preferencji najemców, którzy wolą mieć sklepy na parterze.

Rank Progress SA jest właścicielem centrów handlowych: Galerii Piastów w Legnicy, regionalnego centrum handlowego w Kłodzku – Galerii Twierdza Kłodzko i Pasażu Grodzkiego w Jeleniej Górze. Obecnie legnicka spółka kończy budowę Galerii Twierdza w Zamościu, Galerii Świdnickiej w Świdnicy oraz Galerii Tęcza w Kaliszu. Wkrótce rozpocznie realizację regionalnego centrum w Krośnie.