Nowy salon fryzjersko-kosmetyczny w Galerii Wyszków przez pierwsze pięć dni zapewnia klientom usługi w obniżonych cenach. Za strzyżenie męskie – 10 zł, dziecięce – 8 zł, a damskie jedynie 18 zł.

Lokal Nadia został zlokalizowany na drugim piętrze obiektu handlowego. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie solarium oraz salonów Emma i Ladies.

Otwarcie Galerii Wyszków w Wyszkowie w województwie mazowieckim miało miejsce 11 sierpnia 2010 roku. Inwestorem projektu jest Ryszard Łukasiuk. Galeria Wyszków zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta przy głównej ulicy handlowej, mieści się przy ul. Gen. Sowińskiego 62. Wjazd do części parkingowej znajduje się od ul. 11go listopada. Galeria posiada 106 miejsc postojowych dla samochodów w garażu podziemnym.

Galeria Wyszków to dwupiętrowy obiekt handlowy, w którym przewidziano miejsce dla marek odzieżowych, a także punktów usługowych. W budynku znajdą się sklepy odzieżowe, punkty usługowe i gastronomiczne. W centrum handlowym dostępne są m.in. takie marki jak: Reserved, House, Cropp, Miss Trendy, Wójcik, Świat Obuwia, Drogeria Prestige czy City Hell. Znajdują się tu również punkty usługowe, jak Cyfrowy Polsat i Play. Operatorem spożywczym jest Stokrotka. Galeria to nie tylko miejsce handlu, ale również punkt spotkań mieszkanców miasta.