Z okazji otwarcia, dla wszystkich klientów, którzy odwiedzą salon w weekend 26-27 lutego, przewidziany jest 20 proc. rabat na cały nieprzeceniony asortyment.

Klienci nowego salonu odnajdą w jego ofercie obuwie skórzane męskie i damskie, galanterię skórzaną oraz akcesoria obuwnicze.

Wojas SA to jeden z największych polskich producentów obuwia, dysponujący siecią 120 salonów firmowych i produkujący co roku setki tysięcy par obuwia. W ofercie spółki znajduje się eleganckie skórzane obuwie damskie i męskie, modele młodzieżowe oraz obuwie trekkingowe. Ofertę uzupełnia galanteria skórzana – torebki, teczki i paski. Ponad 20 proc. produkcji kierowanej jest na eksport m.in. do Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Francji, Rosji i Irlandii. Pierwszy sklep firmowy Wojas został otwarty w 1990 roku. W 1997 roku powstała spółka Wojas Trade, która przejęła istniejące sklepy firmowe i aktywnie rozbudowywała sieć.

Galeria Victoria jest pierwszym nowoczesnym kompleksem handlowo-usługowo-rozrywkowym
w Wałbrzychu i regionie. W dwupoziomowej galerii znajdzie się ok. 180 sklepów z popularnymi markami odzieżowymi, sklep ze sprzętem elektronicznym oraz liczne punkty. W części rozrywkowej klienci znajdą wieloekranowe kino Cinema City z siedmioma salami oraz liczne restauracje, punkty gastronomiczne oraz kawiarnie. Powierzchnia handlowa kompleksu wynosi ponad 43 tys. mkw. powierzchni handlowej.