Zakupy w sklepie Stradivarius w Galerii Tarnovia będzie można zrobić już latem br.

Marka Stradivarius należy do wywodzącej się z Hiszpanii Grupy Inditex, która jest jednym z największych na świecie operatorów w branży mody. Sieć skupia osiem marek, reprezentujących różne koncepcje mody: Zara, Zara Home, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, Oysho i Uterque. Grupa posiada ponad 5000 sklepów i jest obecna w 77 krajach w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji i Afryce. Rozwój grupy Inditex w Polsce przypada na 1999 rok, obecnie na terenie kraju działa blisko 120 punktów handlowych sieci.

Galeria Tarnovia została otwarta w 2009 roku. Centrum handlowo-rozrywkowe jest zlokalizowane przy ul. Krakowskiej 149, doskonale widoczne i łatwo dostępne zarówno dla zmotoryzowanych, jak i korzystających z komunikacji miejskiej, to atrakcyjny punkt zakupów i spotkań dla mieszkańców Tarnowa i okolic.

Dwupoziomowa galeria oferuje markowe sklepy z odzieżą i obuwiem, lokale gastronomiczne, kawiarnie i restauracje oraz lokale usługowe. Wśród najemców Galerii Tarnovia są m.in.: H&M, New Yorker, Camaieu, Carry, Deichmann, CCC, Ryłko, Douglas, Euro RTV AGD, Rossmann, Orsay. Operatorem spożywczym Galerii Tarnovia są delikatesy Bomi.