Vena to salon multibrandowy. Klientki mogą wybierać spośród produktów takich marek jak: Dalia, Kris, Kinga, Ava, New Lady, Vamp, Seafolly, Etna, Self oraz Veneziana, Omsa, Sisi, Elledue, Levante. Sklep zapewnia pojawienie się nowego modelu przynajmniej raz na dwa tygodnie. W ofercie znajdują się także akcesoria bieliźniane oraz bielizna korygująca sylwetkę. Salon realizuje też specjalne zamówienia.

Dużym atutem Veny są profesjonalne konsultantki, które pomogą dobrać fason i rozmiar bielizny zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami każdej kobiety. Istnieje też możliwość umówienia się na indywidualną konsultację (uzgodnienie dnia i godziny) w zakresie właściwego doboru bielizny.

Z myślą o klientkach salon przygotował system kart rabatowych, kuponów zniżkowych, bonów prezentowych oraz różnych pakietów promocyjnych. Do końca marca nową kolekcję będzie można kupić z 10-procentową zniżką.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.