Weekend 5-6 marca 2011 roku w całości dedykowany będzie kobietom. W sobotę i niedzielę w godzinach 13:00 – 18:00 na wszystkie klientki czekać będą konsultacje ze stylistką, która podpowie jak najlepiej wykorzystać wiosenne trendy w modzie do podkreślenia urody i sylwetki. Konsultantki perfumerii Douglas dobiorą odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji skóry, doradzą również jak makijażem podkreślić atuty naszej urody. Na chętne panie czekać będzie również bezpłatny makijaż wykonywany przez wizażystki z Oriflame. Można będzie także dokonać pomiaru wilgotności skóry. Natomiast dermokonsultantki z Vichy i Lierac z Apteki podpowiedzą, jakie kosmetyki wybrać do codziennej pielęgnacji skóry. Na klientki będzie również czekał bezpłatny manicure.

Oprócz tego porad udzielać będzie dietetyk, a tym, którzy postanowią się zastosować do jego zaleceń, sklep spożywczy Savia oraz restauracja Hana Sushi zaproponują posiłki, które pozwolą wrócić do formy po zimie. Zaprezentowane zostaną różne formy relaksu i dbania o kondycję fizyczną – instruktorzy fitness pokażą ćwiczenia i urządzenia wspomagające kształtowanie sylwetki. Nie zabraknie także pokazów sztuk walki.

Centrum zorganizowało także badania poziomu cukru i cholesterolu we krwi oraz pomiar ciśnienia krwi. Salon Vision Express oferował będzie bezpłatne badania wzroku. Rehabilitanci z firmy Medfi będą wykonywać masaże relaksacyjne za pomocą specjalistycznych lamp. Dla pań w wieku 50-69 lat NZOZ Medica z Łodzi będzie wykonywał bezpłatne badania mammograficzne, przeprowadzane w specjalnym mammobusie ustawionym przed głównym wejściem do galerii na rogu ul. Słowackiego i Kostromskiej. Natomiast u przedstawicielek Klubu Amazonek będzie można znaleźć wsparcie i odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Partnerami akcji są: perfumeria Douglas, sklep spożywczy Savia, Vision Express, Martes Sport, Hana Sushi, Oriflame, Zakład Rehabilitacji Leczniczej i Medycyny Fizykalnej Medfi, NZOZ MEDICA z Łodzi, Apteka w galerii Focus Mall, Stowarzyszenie Diabetyków z Piotrkowa Trybunalskiego, Klub Amazonek z Piotrkowa Trybunalskiego, stylistka Lila Łaska.