Galeria Wisła w Płocku to 18 galeria w Polsce, która będzie posiadać system Digital Signage, emitujący informacje i przekazy reklamowe, zainstalowany i obsługiwany przez firmę Internet Media Services SA. W najbardziej atrakcyjnych częściach galerii umieszczonych zostanie 19 monitorów.

Systemy DS dostarczane przez Internet Media Services znajdują się w największych galeriach w Polsce, m.in.: Złote Tarasy w Warszawie, Galeria Mokotów w Warszawie, Manufaktura w Łodzi, Stary Browar w Poznaniu, Blue City w Warszawie, Silesia City Center w Katowicach, Wzorcownia we Włocławku, Galeria Kazimierz w Krakowie, Nowy Świat w Rzeszowie, Arkady Wrocławskie, Galeria Jurajska w Częstochowie, Galeria Plejada w Bytomiu, Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, Galaxy w Szczecinie, CH Targówek w Warszawie, CH Reduta w Warszawie.

Rozwiązania marketingowe w miejscu sprzedaży, jakie oferuje firma, obejmują trzy grupy usług: audiomarketing – przygotowanie formatów muzycznych oraz produkcję i emisję reklam dźwiękowych, Digital Signage – produkcja i emisja przekazów reklamowych oraz treści wizerunkowo-informacyjnych na ekranach plazmowych; aromamarketing – tworzenie indywidualnych projektów zapachowych, uwzględniających wizerunek marki oraz specyfikę miejsca sprzedaży. W marcu ubiegłego roku Internet Media Services SA został członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych, organizacji pozarządowej zrzeszającej firmy i specjalistów związanych bezpośrednio lub pośrednio z branżą centrów oraz ulic handlowych.