Miss Trendy to piąty lokal otwierany w Galerii Mrówka od początku tego roku po sklepach 5.10.15., Adidas/Puma, restauracji „U Niedźwiadków” i Galerii Fitness. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy takie jak: Volcano, Atlantic oraz 5.10.15.

Miss Trendy rozwija się dynamicznie w segmencie odzieży młodzieżowej. Kolekcje proponowane w sklepach Miss Trendy charakteryzuje imponująca ilość modeli odzieży, nowoczesne projekty, wysokiej klasy tkaniny, dobra jakość wykonania oraz wykwalifikowana obsługa.

Za optymalizację tenant mixu oraz dostosowanie ofery handlowej do oczekiwań klientów w Galerii Mrówka odpowiedzialna jest firma RetPro, zarządzająca również: Galerią Łomża, Domem Handlowym Maxim (Legionowo), Galerią Bem (Zambrów) oraz Galerią pod Dębami (Warszawa).

Galeria Mrówka jest pierwszym w Ciechanowie centrum handlowym. W obiekcie znajduje się ok. 40 punktów handlowo-usługowych. Oferta galerii obejmuje marki odzieżowe, obuwnicze, biżuteryjne, RTV/AGD i spożywcze. Wśród najemców obecni są m.in.: market PSB Mrówka, salon MediaExpert (zajmuje dwupoziomowy lokal) i Deichmann. Na najwyższym, drugim piętrze obiektu mieści się powierzchnia przeznaczona na biura i Galeria Fitness.