Soki ze świeżo wyciskanych owoców i warzyw, sałatki owocowe to menu stoiska Fresh Up. Punkt jest zlokalizowany w pobliżu głównego wejścia od ulicy Obrońców Wybrzeża. Koncept wpisuje się w popularny ostatnio trend na prowadzenie zdrowego trybu życia.

Natomiast tuż obok stoiska Fresh Up trwają prace wykończeniowe przy budowie pierwszego w północnej części Polski Fitness Klubu Calypso, który zajmie powierzchnię 850 mkw. Będzie wyposażony w dwie przestronne sale do zajęć fitness, siłownię o powierzchni 300 mkw., a także szatnie z saunami. Planowana data otwarcia klubu to 7 marca 2011 roku.

Zarządcą Galerii Przymorze jest King Sturge – firma doradcza działająca na rynku nieruchomości w Europie. Zarządza obecnie 49 projektami dla wielu klientów zarówno instytucjonalnych, jak i prywatnych inwestorów. W gronie jej stałych klientów są między innymi: Aviva Central European Property Fund, Heitman, Balmain, Hunter Property Found, St. Pauls Development, Immogdańsk, PZU Asset Management, Raiffeisen Immobilien, Invista, Pointpark Properties. King Sturge zarządza w trzech segmentach rynku: powierzchni handlowych, biurowych i logistycznych. Powierzchnia wynajmowalna zarządzana przez King Sturge to prawie pół miliona mkw., natomiast powierzchnia całkowita – 1 mln 300 tys.