Grupa Fachowiec wynajęła lokal o powierzchni 400 mkw., w którym będzie prowadzić sprzedaż artykułów wyposażenia wnętrz. Sieć oferuje panele podłogowe, podłogi drewniane, drzwi, boazerie oraz drobne artykuły do wykańczania wnętrz. Klienci Grupy Fachowiec mogą też liczyć na fachową obsługę i doradztwo przy wyborze towaru.

Sklep pojawi się w nowej Galerii Echo, w specjalnie zaprojektowanej, wyróżnionej funkcjonalnie i architektonicznie przestrzeni handlowej, Dekoradzie. Tu, na 5 tys. mkw. znajdzie się kilkudziesięciu najemców oferujących produkty i usługi związane z wyposażaniem i dekorowaniem wnętrz.

Galeria Echo w Kielcach to największy obiekt handlowo-rozrywkowy w regionie świętokrzyskim. W nowym centrum znajdzie się blisko 300 sklepów i punktów usługowych. Na poziomach -1, 0 i +1 przewidziana została bogata oferta handlowa i usługowa wraz z licznymi restauracjami, kawiarniami i fast-food. Ostatnią kondygnację przeznaczono na funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Klienci będą mieli do dyspozycji 12-torową kręgielnię, siłownię, fitness, a dla dzieci przewidziana jest bawialnia o powierzchni ok. 300 mkw. Również na drugim poziomie Galerii Echo zlokalizowana będzie Dekorada.

Powierzchnia całkowita Galerii Echo to 159 tys. mkw., z czego powierzchnia przeznaczona na wynajem wyniesie około 70 tys. mkw. Klienci będą mogli korzystać z około 2 300 miejsc parkingowych.
Nowa Galeria Echo zostanie otwarta w sierpniu 2011 roku.