SDH "Sezam" w Radomiu oddany został do użytku w l966 roku. Kilka lat później do budynku dobudowano czterokondygnacyjny magazyn. SDH "Sezam" pomimo remontu jest dostępny dla klientów. Remont placówki jest podzielony na etapy. W tym roku mają rozpocząć się prace elewacyjne. W obiekcie najprawdopodobniej znajdzie się miejsce na kilka dodatkowych sklepów. Całkowity koszt remontu "Sezamu" ma wynieść kilka milionów złotych.

Klienci, którzy zrobią zakupy w nowych delikatesach, dostaną gratis kawę. – Kawę będzie można też kupić, będą sprzedawane w papierowych kubeczkach na wynos – informuje Cezary Rolnik, prezes obiektu.

Spółdzielnie zrzeszone w KZRSS "Społem" prowadzą działalność gospodarczą w zakresie handlu detalicznego i hurtowego, gastronomii, produkcji piekarskiej i ciastkarskiej, masarskiej, garmażeryjnej i innej oraz usługi dla ludności. Spółdzielnie "Społem" to ponad cztery tysiące sklepów detalicznych o łącznej powierzchni sprzedażowej ponad 725 tys. mkw., a także 175 magazynów i 210 placówek gastronomicznych z blisko 12 tys. miejsc konsumenckich. Spółdzielnie posiadają również 330 zakładów przetwórstwa spożywczego oraz siedem hoteli o łącznej liczbie 900 miejsc hotelowych. Klienci mają do dyspozycji ogólnopolską sieć Karty Klienta "Społem".