Inwestor kolejny raz powiększa galerię

Centrum zostanie otwarte zgodnie z przewidywaniami, czyli w IV kwartale br. Będzie to największe centrum handlowe w Toruniu i pierwsze z pełną ofertą rozrywki. Na 40 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni handlowej (GLA), obok 140 sklepów, znajdzie się ośmiosalowe kino. Cinema City oraz centrum rozrywki Fantasy Park. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z parkingu na 1100 miejsc.

– Jeszcze przed końcem tego roku, po raz pierwszy w Toruniu zacznie działać centrum, które w pełni odpowie na silne zapotrzebowanie na nowoczesną powierzchnię handlową i ofertę rozrywkową – dodaje Agnieszka Baczyńska.

Deweloper poinformował też o podpisaniu umów z nowymi najemcami. Swoje sklepy otworzą tu wszystkie marki Grupy LPP: Reserved, House, Cropp Town, Mohito i Home&You oraz Tally Weijl, Toy Planet oraz punkty usługowe: biuro podróży i pralnia.

Nowi najemcy zajmą 3 tys. mkw. powierzchni handlowej. Będą sąsiadować z markami, które także powstaną w centrum, a wśród nich: H&M, Kappahl, Camaieu, Orsay, Rossmann czy Douglas oraz delikatesy Delima.

Inwestorem jest Plaza Centers – deweloper, który w ciągu jedenastu lat inwestowania w Polsce, zbudował już dziewięć centrów handlowo-rozrywkowych.