Instalacja systemu Auto-Track w Blue City miała dwa cele – usprawnienie systemu parkingowego oraz zwiększenie komfortu zakupów jego klientów. – System wydajnie zarządza przepływem ruchu na parkingu, umożliwiając klientom szybkie zlokalizowanie dostępnego miejsca parkingowego, co znacznie ułatwia poruszanie się po parkingu – mówi Russell Edwards, prezes firmy Reveal Systems. Dodaje także, że system świetnie sprawdził się w dwóch centrach handlowych w Paryżu należących do Eurocommercial Properties.

Firma Reveal Systems pojawiła się na polskim rynku w 2003 roku, jako firma licząca klientów, poszerzyła swoją działalność także o systemy parkingowe. Dziś cieszy się zaufaniem najbardziej prestiżowych i znaczących galerii handlowych, z jej rozwiązań korzystają m.in. Złote Tarasy, Galeria Mokotów, Stary Browar, Bonarka City Center, Silesia City Center, centra M1, europejskie centra Fashion House i wiele innych.

Centrum Blue City korzysta zarówno z systemu liczącego klientów Fast-Track, jak i systemu parkingowego Auto-Track. Dzięki integracji obydwu modułów na bieżąco monitoruje wydajność obiektu poprzez szczegółowe raporty.

Blue City to nie tylko centrum handlowe, to unikalny obiekt, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 230 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.