W najnowszym outlecie sieci do końca marca potrwa specjalna oferta promocyjna dla klientów pod hasłem „Swetry rosnące rabaty”. Przy kupnie jednego dowolnego swetra będzie można otrzymać 10 proc. upustu, za zakup dwóch – 20 proc., a przy trzech – 30 proc. – zapewniają przedstawiciele galerii handlowej.

Marka Big Star powstała w 1972 roku w Szwajcarii. W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych sukcesywnie umacniała swoją pozycję na rynku światowym a w Europie, zwłaszcza w Niemczech i Francji, znalazła się w czołówce marek odzieżowych. Obecnie dysponuje siecią ponad 200 sklepów w kraju i konsekwentnie rozwija sieć sprzedaży za granicą (min. Niemczech, Francji, na Słowacji, Ukrainie, Białorusi i w Rosji).

CH Maximus funkcjonuje od 2005 roku na rynku produktów mody i stylu życia, w tym głównie odzieży, obuwia i galanterii. Od tego czasu zdobyło ugruntowaną pozycję w branży centrów hurtowo-detalicznych pod względem wielkości i ceny oferty, stając się największą galerią handlową w Centralnej Europie. Centrum odwiedzają właściciele sklepów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami z kraju i zagranicy, także zwykli klienci szukający w sklepach outletowych znanych marek w niskiej cenie. Miesięcznie centrum odwiedza ponad 400 tysięcy osób i ponad 6 tys. klientów hurtowych zza wschodniej granicy.