Pierwszy kwartał 2011 roku przyniósł galerii wnętrz Domar dwa otwarcia. W ostatnią sobotę, 26 lutego lista najemców wzbogaciła się o salon mebli wypoczynkowych ISTE. Marka oferuje meble, które łączą w sobie nowoczesne wzornictwo z komfortem użytkowania i funkcjonalnością.

A już za tydzień, w galerii otwarcia doczeka się również salon Verso. W sklepie będzie można znaleźć meble i akcesoria takich marek jak Paged Meble, Bydgoskie Fabryki Mebli, Woodways, Etap Sofa czy Nuzzi Collezione. W związku z promocją otwarcia sklepu, 5-6 marca zostały przewidziane specjalne rabaty sięgające 10 proc.

W galerii wnętrz Domar, która została zlokalizowana we Wrocławiu przy ulicy Braniborskiej 14, klienci mogą liczyć również na usługi w zakresie doradztwa, projektowania, montażu i transportu. Galeria podzielona jest na kilkanaście działów i oferuje wyposażenie do mieszkań, od kuchni, po salon, pokój jadalny, sypialnię i pokój dziecięcy, aż po meble biurowe. Dostępne są tu również Akcesoria meblowe i dekoracyjne, drzwi, schody, podłogi, a także sprzęt AGD.

Obiekt dysponuje przestrzenią pięciu kondygnacji (poziomy od –1 do + 3). Nowe salony znalazły miejsce na pierwszym poziomie – ISTE i drugiej kondygnacji – Verso.