Nieruchomość nie ma planu zagospodarowania przestrzennego. W tej chwili oferowane grunty są w większości niezabudowane. Na jednej z działek znajduje się parterowy budynek.

Lokalizacja jest jednak bardzo atrakcyjna. Białołęka jest uważana za jedno z najlepszych miejsc do budowy centrum handlowego. W pobliżu nie ma dużych galerii handlowych, więc taki projekt miałby szanse powodzenia.

Cena wywoławcza wynosi 20,5 mln zł, a wadium – 1,025 mln zł. Przetarg odbędzie się 18 marca br.
Materiały przetargowe, w tym informacje o przedmiocie i warunkach przetargu oraz szczegółowych warunkach nabycia nieruchomości można uzyskać w siedzibie Polfy Tarchomin.

Dzielnica Białołęka znajduje się w północnej części Warszawy. Zajmuje powierzchnię 73,04 km2. Po nowym podziale stolicy w 1994 roku Białołęka pod względem powierzchni sytuowała się na trzecim miejscu pośród 11 gmin warszawskich i zajmowała 15 proc. powierzchni całego miasta. Położona jest przy trasach wylotowych na Białystok, Gdańsk, Ostrołękę, Suwałki i nad Zalew Zegrzyński. Strefa terenów przemysłowo-technicznych znajduje się w południowo-zachodniej części, na osiedlach Stare Świdry, Konstantynów, Różopol, Tarchomin, Annopol, Żerań i Żerań Wschodni. Wymienione tereny są już częściowo zagospodarowane, a w pozostałej części czekają na nowych inwestorów.