Będzie to drugi sklep obuwniczej marki CCC w Mielcu, ale pierwszy, ulokowany w centrum handlowym. – W Galerii Aura znajdować się będą sklepy różnych branż. Sklep CCC w Galerii poszerzy jej ofertę – wprowadzenie marki do obiektu komentuje Anna Kusior, specjalista ds. marketingu i zarządzania w IVS Grupa Sp. z o.o.

Galeria Aura w Mielcu pojawi się przy skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. Biernackiego, czyli w samym centrum miasta. Swoim oddziaływaniem ma obejmować ponad 25 tys. osób w strefie dojazdu 10 minut i blisko 42 tys. osób w strefie dojazdu 15 minut.

Nowa galeria handlowa będzie miała 2900 mkw. powierzchni użytkowej, w tym 2400 mkw. powierzchni najmu (2300 mkw. – handel i usługi, 100 mkw. gastronomia). Obiekt będzie dysponował parkingiem na 50 aut.

Inwestorem Galerii Aura w Hajnówce jest Grupa IVS, która swoją działalność rozpoczęła w 1997 roku. Firma zajmuje się realizacją oraz kompleksową obsługą inwestycji budowanych. Powierzchnie handlowe, którymi dysponuje, charakteryzują się dokładnie przemyślaną i rozplanowaną przestrzenią, dostosowaną do potrzeb najemców. Aktualnie trwające projekty to rozbudowa Galerii „Raj” w Dębicy oraz budowa nowych obiektów w Mielcu, Kraśniku i Hajnówce.