Zara Home jest siecią specjalizującą się w wystroju wnętrz. Jej oferta w przeważającej większości skupia się na tekstyliach sypialnianych, kuchennych i łazienkowych, a uzupełniona jest o zastawy, sztućce, naczynia oraz elementy dekoracyjne. Sieć powstała w 2003 roku, pod jej szyldem działa już 285 sklepów w 27 krajach.
Obecnie na terenie Arkadii funkcjonują już wszystkie marki z grupy Inditex, operujące w naszym kraju. Branżę fashion reprezentują: najszerzej znana i popularna we wszystkich grupach wiekowych Zara, nowoczesne a zarazem oryginalne: Bershka, Stradivarius, Pull&Bear i Oysho oraz Massimo Dutti z klasyczną ofertą dla osób ceniących sobie elegancję w połączeniu z najnowszymi trendami mody.
Arkadia to największe w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej centrum handlowe. Na 287 tys. mkw. zgromadzono ok. 230 lokali handlowych, w tym 180 sklepów oraz 30 restauracji i kawiarni.
Arkadia to przede wszystkim świat wielkich zakupów. Możliwości wyboru i różnorodność oferty Arkadii podzielono ze względu na specjalizację sklepów oraz sposoby spędzania czasu i zainteresowania konsumentów na kilka światów: Świat Mody, Świat Wielkich Zakupów, Świat Sportu, Rozrywki i Hobby, Świat Dziecka, Świat Zdrowia i Urody, Świat Smaków.