Podpisane nowe umowy najmu to efekt działań właściciela centrum, służą urozmaiceniu i uatrakcyjnieniu oferty centrum, a także wzmocnieniu pozycji Karolinki jako ważnego punktu na handlowej mapie regionu.

Poszczególne sklepy nowych najemców zajmą powierzchnię: ReyJay – 119 mkw., Stradivarius – 332 mkw., Claire’s – 74 mkw. i Calzedonia – 67 mkw.

ReyJay to włoska firma oferująca odzież męską. Jej ubrania charakteryzuje swobodny i niewymuszony styl oraz wysoka jakość materiałów. Marka doskonale uzupełni segment mody męskiej w CH Karolinka.

Kolejny nowy najemca z branży odzieżowej to marka Stradivarius, należąca do hiszpańskiej grupy Inditex. Oferta tej marki jest skierowana przede wszystkim do młodych, nowoczesnych kobiet, ceniących kreatywny i odważny design.

W Karolince otworzy swój sklep także popularna, międzynarodowa marka Claire’s. Oferuje ona przede wszystkim biżuterię i akcesoria dla nastolatek i młodych kobiet.

Calzedonia jest następną obok ReyJay włoską marką, która znajdzie się w CH Karolinka. Jej rajstopy, kostiumy kąpielowe i inne akcesoria cieszą się uznaniem dzięki stosowaniu naturalnych materiałów, takich jak bawełna i wełna.
 

CH Karolinka należy do MGPA Europe Fund III.