W losowaniu będzie można wygrać: weekend dla dwojga all inclusive w hotelu Gołębiewski w Wiśle wraz z zapewnionym pakietem SPA, trzy zaproszenia na kursy tańca dla dwojga do studia Tańca Lilla House w Raciborzu oraz trzy zaproszenia na kolację do restauracji Braxton w Raciborzu.

Podczas wielkiego finału klienci będą mieli szansę na nagrodę główną – 5 tys. zł. Jedyny warunek przystąpienia do losowania to zrobić zakupy za min. 40 złotych w Galerii Młyńskiej i być obecnym na losowaniu.

Galeria Młyńska to nowoczesny obiekt zlokalizowany w samym centrum Raciborza. Jego właścicielem jest irlandzka grupa kapitałowa Caelum Development, działająca na rynkach nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. W ofercie galerii znajdują się takie salony jak: Reserved, House, Apart, Drogeria Natura, CCC, Top Secret, Sunset Suits, Adidas, Reebok, Nike, Rafine, Yups! oraz Pomysł na Prezent.

Caelum Development, irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie, została utworzona w 2002 roku przez grupę prywatnych irlandzkich inwestorów z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce, a także na terenie Rumunii.