W salonie zmieniono koncepcję rozmieszczenia wieszaków i ubrań. Wyremontowane zostały przymierzalnie, które są teraz większe i bardziej komfortowe. – Cieszymy się, że salon tak bardzo się zmienił w tak krótkich czasie i mamy nadzieję, że zmiana ta będzie też widoczna w obrotach Quiosque – powiedziała przedstawicielka Galerii Pomorskiej Izabella Knitter-Chmara.

Marka odzieżowa Quiosque ma w ofercie zarówno kolekcje dzienne jak i wieczorowe. To propozycja ubrań do pracy, biura, czy banku – klasyka wzbogacona nowoczesnymi elementami. Kolekcje marki są zaprojektowane na zasadzie wzajemnie uzupełniających się linii, których asortyment można łatwo łączyć ze sobą i zestawiać według indywidualnych potrzeb.

Galeria Pomorska w Bydgoszczy to 100 sklepów, restauracje, kawiarnia i centrum rozrywki XL Bowling. To także stoiska w pasażu, które uzupełniają ofertę sklepów: kantor, kwiaciarnia, naprawa obuwia, poczta czy bank. Galeria Pomorska na powierzchni najmu wynoszącej 20 tys. mkw., oferuje klientom takie marki jak m.in.: RTV Euro AGD, Empik, Reserved, Smyk, H&M, Almi Decor, CCC i Carry. W centrum znajduje się również hipermarket Carrefour o powierzchni blisko 10 tys. mkw. Galeria zapewnia parking strzeżony, bankomaty Euronet, BZ WBK i PKO BP oraz pokój dla matki z dzieckiem.