– Spółka Multifood zamierza w tym roku otworzyć 10 lokali – Retailnet.pl informuje Marzena Krupińska, dyrektor ds. reklamy i marketingu sieci. Nowe restauracje będą pojawiać się w galeriach handlowych w całej Polsce.

Ostatnie otwarcie miało miejsce w Centrum Handlowym Forum Gliwice. Jak zapewnia Karpińska, długo oczekiwane wydarzenie spotkało się przychylnością ze strony mieszkańców miasta. – Pierwszego dnia w restauracji zostało obsłużonych 600 klientów – wylicza.

A już w nadchodzącą sobotę, 5 marca, kolejna restauracja sieci Pierwszy Multifood STP doczeka się otwarcie w Galerii Jurajskiej. – Kolejne otwarcie planowane jest na 4 maja w CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej. Praca remontowe już się rozpoczęły – informuje dyrektor ds. reklamy i marketingu firmy Multifood.

Otwarciom towarzyszą działania wspierające sprzedaż. W ramach eventów klienci mogą liczyć na nagrody – niespodzianki i rabaty cenowe. Zarówno w Forum jak i w Jurajskiej, przez pierwszych dziesięć dni dania sprzedawane są w myśl hasła „testuj nas za połowę ceny”. – Akcja ma na celu obsłużenie, jak największej liczby klientów, za jak najmniejszą kwotę wydaną na jeden posiłek (100 gram jedzenia to 1,49 zł) – zaznacza Karpińska. Podobne działania mogą mieć miejsce przy kolejnych otwarciach.