Stoiska urzędników i doradców będzie można odwiedzić w godzinach 10:00-18:00. Pomogą oni wypełnić zeznanie podatkowe, udzielą wskazówek i porad, jak się rozliczyć. Można będzie także uzyskać informacje, otrzymać formularze oraz zapoznać się z zyskującą na popularności formą rozliczania się i przesyłania zeznań podatkowych przez internet. Konsultanci będą również przyjmować zeznania. Na jednym ze stoisk pracownicy Urzędu Miasta będą zachęcać do przekazania 1 proc. podatku na upoważnione organizacje z regionu.

Przedstawiciele Galerii Wisła zachęcają, aby przed wizytą dobrze się przygotować i zabrać wszystkie rachunki oraz dane umożliwiające wypełnienie dokumentów.

Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym regionu płockiego. W ciągu dwóch lat działalności centrum ugruntowało sobie pozycję rynkową, oraz zdobyło grono stałych klientów. Galeria posiada w swojej ofercie ponad 120 sklepów i punktów usługowych. Ofertę handlową uzupełniają w tym przypadku punkty rozrywkowe i gastronomiczne: kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje.

Projekt i funkcjonalność obiektu zostały docenione przez grono międzynarodowych ekspertów poprzez nominacje do nagród Shopping Center Forum Awards 2009 oraz EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards. Galeria Wisła otrzymała tytuł Najlepszego Centrum Handlowego w kategorii Duże Centrum Handlowe w konkursie Shopping Center Poland. Zdobyła również tytuł „Wydarzenie Roku 2008” w kategorii "Gospodarka" w Plebiscycie Tygodnika Płockiego "Z Tumskiego Wzgórza".