Otwarcie miało miejsce w ostatnią środę, 2 marca. Nowy sklep jest dostępny na parterze centrum handlowego. Sąsiaduje z takimi markami jak Hugo Boss, Zara, Sephora czy Deni Cler.

W Polsce jest to 14. firmowy salon niemieckiej sieci oferującej modę damską. Olsen jest dostępny w 50 krajach na całym świecie.

Olsen to rodzinna firma, założona w 1901 roku przez kupca Alfreda L. Wolff z Hamburga. W 1997 roku firma rozpoczęła wdrażanie nowej strategii budowania silnej marki na rynku krajowym i międzynarodowym. Olsen projektuje zarówno klasyczne, ponadczasowe ubrania jak i modowe hity o nowoczesnych, oryginalnych krojach.

Dom Handlowy Renoma funkcjonuje we Wrocławiu od prawie 80 lat. To obiekt usytuowany w samym sercu Wrocławia – przy ul. Świdnickiej 40. Nowy rozdział w długoletniej historii tego budynku rozpoczął się 25 kwietnia 2009 roku, kiedy firma Centrum Development&Investments – właściciel budynku – ponownie oddała obiekt wrocławianom. Po gruntownej rewitalizacji i rozbudowie domu handlowego powierzchnia całkowita Renomy liczy ponad 99 tys. mkw., z czego 31 tys. mkw. to powierzchnia handlowa, a 10 tys. mkw. to powierzchnia biurowa, w całości wynajęta przez firmę Hewlett-Packard. Na trzech kondygnacjach handlowych mieści się 120 sklepów oraz część restauracyjna.