Sklep Rossmann w CH King Cross Praga ruszy 10 marca. Osoby, które w tym dniu zrobią zakupy w nowo otwartej drogerii, otrzymają upominki od sieci Rossmann. Dodatkowo na parkingu centrum handlowego zaparkuje mobilne mini SPA „Skarby Urody Rossmann”, w którym klientki będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów z dziedziny odnowy biologicznej, zdrowego odżywiania i kosmetologii. W programie m.in. pomiar tkanki tłuszczowej, ciśnienia krwi i rytmu serca czy nawilżenia i napięcia skóry.

Rossmann jest liderem drogeryjnym w branży kosmetycznej w Polsce. W całym kraju firma posiada ponad 520 samoobsługowych drogerii, które oferują swoim klientom duży wybór produktów drogeryjno-perfumeryjnych. Asortyment sklepów liczy ponad 10 tys. artykułów, w tym blisko tysiąc produktów marek własnych.

Centrum Handlowe King Cross Praga zostało otwarte w 1996 roku na Pradze Południe jako pierwsze centrum prawobrzeżnej Warszawy i jedno z pierwszych w stolicy. Powierzchnia całego centrum wynosi ok. 27 tys. mkw., z czego znaczną część zajmuje hipermarket Real. Do dyspozycji klientów King Cross Praga oddaje 70 punktów usługowo-handlowych, dzięki czemu mają zagwarantowaną szeroką ofertę pod jednym dachem.