Od stycznia br. firma funkcjonuje w centrum handlowym Agora Bytom, a od lutego w wałbrzyskiej Galerii Victoria. Kolejny nowy salon Wojasa ruszy 9 marca w CH Forum Koszalin. Ponadto spółka zapowiada dalszą ekspansję. Potwierdzone lokalizacje dla nowych placówek to Łódź, Rzeszów, Opole i Zamość.

Z informacji uzyskanych przez portal Retailnet.pl wynika, że firma w 2011 roku chce przeznaczyć na rozwój swojej sieci około 2,5 – 3 mln zł.

Zgodnie ze strategią firmy lokale tej marki są otwierane wyłącznie w centrach handlowych.

Wojas SA to jeden z największych polskich producentów obuwia, dysponujący siecią 120 salonów firmowych i produkujący co roku setki tysięcy par obuwia. W ofercie spółki znajduje się eleganckie skórzane obuwie damskie i męskie, modele młodzieżowe oraz obuwie trekkingowe. Ofertę uzupełnia galanteria skórzana – torebki, teczki i paski. Ponad 20 proc. produkcji kierowanej jest na eksport m.in. do Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Francji, Rosji i Irlandii. Pierwszy sklep firmowy Wojas został otwarty w 1990 roku. W 1997 roku powstała spółka Wojas Trade, która przejęła istniejące sklepy firmowe i aktywnie rozbudowywała sieć.

W 2010 roku firma osiągnęła skonsolidowane przychody ze sprzedaży na poziomie 129 mln zł.