Najnowszy w Galerii Młyńskiej salon z wyposażeniem wnętrz i akcesoriami do dekoracji został ulokowany na poziomie -1. Znajduje się tuż obok sklepu Reserved/Reserved Kids.

Sklep poza wyposażeniem wnętrz oferuje klientom również wybór artykułów upominkowych, w tym zakresie świadczy również usługę pakowania prezentów.

Galeria Młyńska to nowoczesny obiekt zlokalizowany w samym centrum Raciborza. Jego właścicielem jest irlandzka grupa kapitałowa Caelum Development, działająca na rynkach nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. W ofercie galerii znajdują się takie salony jak: Reserved, House, Apart, Drogeria Natura, CCC, Top Secret, Sunset Suits, Adidas, Reebok, Nike, Rafine, Yups! oraz Pomysł na Prezent.

Caelum Development, irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie, została utworzona w 2002 roku przez grupę prywatnych irlandzkich inwestorów z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce, a także na terenie Rumunii.

W portfolio inwestycji Caelum znajdują się m.in.: Galeria Askana (Gorzów Wielkopolski), Galeria Młyńska (Racibórz), Wratislavia Center (Wrocław), Galeria Wisła (Płock), Centrum Handlowe Familia (Gdańsk), Centrum Handlowe Stara Cegielnia (Szczecin). Największym realizowanym przez zespół Caelum Development projektem jest wielofunkcyjny kompleks handlowo – rozrywkowy ParkLake Plaza w Bukareszcie, Rumunii (o powierzchni całkowitej 330 tys. mkw).