Salon Maxioutlet w CH Maximus został otwarty 5 marca br. Sklep ma powierzchnię 4 tys. mkw. i znajduje się w hali E. Co dwa tygodnie będą trwały wyprzedaże podczas których wybrany asortyment będzie można kupić do 80 proc. taniej.

CH Maximus jest wiodącym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowym centrum handlu produktami mody i stylu życia (Fashion & Live Style), w tym głównie odzieży, obuwia i galanterii.

CH Maximus stanowi pierwszą fazę projektu realizowanego przez Sybilgroup na obszarze 88 ha, 4 km za centrum handlowym Janki, tj. na drodze wyjazdowej z Warszawy w kierunku Katowic/Krakowa, Łodzi i Wrocławia. W 2005 roku otwarte zostały cztery pierwsze hale handlowe o łącznej powierzchni ok. 100 tys. mkw. W halach tych prowadzi sprzedaż ponad 700 krajowych producentów i importerów z całego świata, oferujących po najbardziej konkurencyjnych cenach setki tysięcy artykułów mody światowej, w tym wielu czołowych marek mody.

W 2008 roku rozpoczęła się budowa czterech kolejnych hal, które podwoją powierzchnię handlową centrum. W dalszych planach przewidziane jest rozszerzenie funkcji centrum o salon wyprzedażowy największych marek mody typu Factory Outlet, całodobowy supermarket, motel, restaurację typu Fast Food i stację paliwową.