– Wiemy, jak ważną rolę w obecnych czasach odgrywa internet, dlatego zdecydowaliśmy się na zupełnie nową odsłonę naszej strony internetowej – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa. – Witryna została stworzona przede wszystkim z myślą o naszych klientach, aby mogli w prosty i przejrzysty sposób znaleźć wszystko o Centrum Handlowym Osowa. Jesteśmy pewni, że nasz nowy serwis będzie cennym źródłem informacji dla każdego, kto jest zainteresowany naszym obiektem – dodaje.

Za kreację witryny CH Osowa odpowiada firma E-Graphics, która postawiła na jasny i czytelny układ serwisu. Powstała mapa galerii, a także zakładki informujące o nowościach i promocjach w sklepach poszczególnych najemców. Na stronie galerię promuje hasło „Osowa. Góra zkupów”.

Centrum Handlowe Osowa to jednopoziomowe centrum pierwszej generacji otwarte 18 listopada 1998 roku jako jedno z pierwszych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6). Na terenie obiektu znajduje się największy w Trójmieście hipermarket Real oraz 68 butików i punktów usługowych. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi oraz osobom niepełnosprawnym.