Jak łączyć ze sobą poszczególne części garderoby, jakie wybrać dodatki i jak podkreślić swój nowy wizerunek odpowiednim makijażem? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą wizażyści i styliści Instytutu Inspiracji, którzy 12 i 13 marca (sobota i niedziela) będą prowadzić punkt konsultacyjny w Porcie Łódź. Na indywidualne, bezpłatne spotkanie można zapisać się osobiście w punkcie informacji w atrium lub poprzez formularz dostępny na stronie internetowej www.portlodz.pl.

Dodatkowo centrum handlowe Port Łódź do 24 marca prowadzi konkurs urodzinowy, w którym główną nagrodą jest Citroën C3. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma bon o wartości 5 tys. zł na zakupy w Porcie Łódź. Gracz, który zdobędzie trzecie miejsce, odbierze bon o wartości 3 tys. zł do zrealizowania w wybranych sklepach centrum.

W urodzinowym konkursie może wziąć udział każdy, kto do 23 marca zrobi zakupy w Porcie Łódź za co najmniej 50 zł. Otrzymany paragon upoważnia do odbioru w punkcie informacji kuponu konkursowego, który następnie należy zarejestrować w kiosku multimedialnym. Tam na klientów czeka zadanie konkursowe polegające na ułożeniu puzzli na ekranie dotykowym. Codziennie 16 osób, które ułożą układankę najszybciej, otrzymuje nagrody dnia: odtwarzacz mp4 oraz bony na zakupy: 5 bonów o wartości 150 zł i 10 bonów o wartości 100 zł.