Fundacja "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" istnieje od 20 lat. Opiekuje się małymi pacjentami Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu. Dzięki zebranym środkom finansuje kosztowne leki ratujące życie, sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny, rehabilitację, zabiegi medyczne. W planach Fundacji znajduje się także budowa nowej siedziby kliniki, nazwanej Kliniką Przylądek Nadziei. Obecna siedziba nie spełnia bowiem wielu standardów.
 
W sobotę do przekazania 1 proc. na rzecz fundacji przekonywać będą młodzi wrocławscy artyści. Crizz Biel (Krzysztof Bielecki) i Pan Ząbek (Marcin Połoniewicz) znani są telewidzom z programu „Mam Talent”. Tuatha de Danaan to ubiegłoroczni Mistrzowie Europy w tradycyjnych tańcach irlandzkich.

Centrum handlowo-rozrywkowe Pasaż Grunwaldzki to jeden z największych obiektów tego typu we Wrocławiu i jednocześnie największy ze zrealizowanych projektów Echo Investment. Na powierzchni ok. 130 tys. mkw. znalazło się blisko 200 sklepów i punktów usługowych oraz 11-salone kino. Klienci mają do dyspozycji wygodny parking dla 1400 samochodów. Obiekt został zaprojektowany przez polską pracownię architektoniczną Mofo, na podstawie koncepcji opracowanej przez międzynarodowe biuro Chapman Taylor.